• Detail firmy

Michal Grygar

Základní popis

Kovové dřevníky Forever. Nabízíme elegantní a bezúdržbové dřevníky na Vaší zahradu. Dokonalý systém sušení palivového dřeva šetří Vaší peněženku.

Adresa

Pikartská 1151/20
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60772531
Rok založení:  2014
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dřevník Alex Forever Tahokov s roštem

Nabízíme kovový bezúdržbový dřevník Alex Forever s kovovým roštem. Celý dřevník je žárově zinkován, není tudíž třeba jakékoliv péče. Rošt včetně Tahokovu zajišťuje dokonalou cirkulaci vzduchu směrem k palivovému dřevu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@kovove-drevniky.cz
WWW: kovove-drevniky.cz

Kontaktní osoba

Michal Grygar - Majitel

Mobil: +420 602 366 073
E-mail: info@kovove-drevniky.cz
Další firmy v oboru

DREMILO s.r.o.

Zajišťujeme dřevovýrobu na pile v Petrovicích u Karviné. Zakoupit u nás můžete stavební a stolařské řezivo, palubky mnoha druhů, ale i štípané palivové dřevo.

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.