• Detail firmy

Michal Fořt

Základní popis

Elektrikář s 20ti letou praxí v oboru! Zabývám se montáží, servisem a opravami elektroinstalací. Provádím výměnu rozvaděčů, jističů, stykačů, výměnu zásuvek, vypínačů, světel a REVIZE ELEKTRO zařízení domácností.

Adresa

Tyršova 976
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01190474
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 617 010
E-mail: elektromechanik@email.cz
WWW: elektrikar-revize.cz
WWW: facebook.com/elektrikar321

Kontaktní osoba

Michal Fořt - Majitel

Mobil: +420 723 617 010
E-mail: elektromechanik@email.cz
WWW: elektrikar-revize.cz
WWW: facebook.com/elektrikar321
Další firmy v oboru

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

KOTLÍN senzory, s.r.o.

Společnost KOTLÍN senzory, s.r.o. je ryze českým výrobcem a dodavatelem bezkontaktních senzorů. Nabízíme snímače indukční, magnetické, magneticko-indukční, optické, kapacitní. Vyrábíme indukční snímače s časově nastavitelným výstupem tzv. časové. Dodáváme také příslušenství ke snímačům propojovací konektory.

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.