• Detail firmy

Michal Faukner

Základní popis

Provádíme zateplovací systémy, obklady, dlažby, rekonstrukce domů i bytů, malířské a zednické práce. Nabízíme vodoinstalace a elektroinstalace.

Adresa

Budovatelů 381
345 22 Poběžovice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75944723

Výrobky, činnosti

Provádíme zateplovací systémy, obklady, dlažby,

Provádíme zateplovací systémy, obklady, dlažby, rekonstrukce domů i bytů, malířské a zednické práce. Nabízíme vodoinstalace a elektroinstalace.

Kontaktní údaje

E-mail: fauknerm@seznam.cz

Kontaktní osoba

Michal Faukner - Majitel

Mobil: 605 172 996

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MIROSLAV BENEŠ - B.NETON

Nabízíme široký sortiment betonových výrobků pro venkovní využití. Výrobky jsou z přírodních materiálů. Vyrábíme městský mobilář, dlažbu, obrubníky, sedací soupravy, lavice, stoly, zahradní krby a grily a mnoho dalšího.

Stavebniny PE + PE s.r.o.

Naše společnost nabízí k prodeji stavební materiál, stavebniny a staviva. Materiál nabízíme pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Zajišťujeme prodej kamenů a drtě, klempířských a kanalizačních prvků, zámkové dlažby, písků, štěrku, sádrokartonu a dalších. Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme Vám kompletní zajištění stavebního materiálu až na dané místo.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.