• Detail firmy

Michal Čondl

Základní popis

Provádění 3D vizualizace, 2D grafika, projekty a inženýrská činnost pro architekty, projektanty a soukromé osoby. Pro stavebníky poradenství v oblasti zateplování a tepelných mostů. Vytváření grafických vektorových návrhů vč. logotypů.

Adresa

Dubné 141
373 84 Dubné

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87336731
DIČ:  cz8803131359

Výrobky, činnosti

3D vizualizační

Kontaktní údaje

E-mail: m.condl@wo.cz

Kontaktní osoba

Michal Čondl - Majitel

Telefon: 776 101 928
E-mail: m.condl@wo.cz
Další firmy v oboru

HB BETON s.r.o.

Společnost HB BETON s.r.o. nabízí široké spektrum výrobků z betonu. Dodáváme transportbeton, zámkovou betonovou dlažbu, betonové rošty do stájí, betonové hrazení, překlady, silážní žlaby, šachtová okna, skruže, šalovací tvárnice a cihly, obrubníky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku prodávaného zboží naleznete na našich internetových stránkách.

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.

PANEL SERVIS, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré stavební práce na klíč, výškové práce a opravy panelových domů. Zajišťujeme výstavby, modernizace a rekonstrukce stavebních objektů.