• Detail firmy

Michal Čížek - Mservis

Základní popis

Prodáváme, instalujeme a servisujeme Hormann garážová vrata, průmyslová vrata, nakládací rampy, závory, předokenní rolety, vjezdové brány samonosné, posuvné, křídlové, pohony vrat, mříže, oplocení, zámečnické práce z nerezu.

Adresa

Štorchova stezka 2941
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66391679
DIČ:  CZ7702100901

Výrobky, činnosti

průmyslová vrata

Kontaktní osoba

Michal Čížek - Majitel

Mobil: +420 602 319 472
Mobil: +420 608 967 419
E-mail: info@mservis-hormann.net
WWW: www.mservis-hormann.ne...

Pobočky

Jindřich Čížek - ČIKO - kovozámečnictví
Štorchova stezka 3335
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

L.SKR s.r.o.

Zabýváme se výrobou zahradních branek a bran značky SAVAN. Vyrábíme posuvné a průmyslové křídlové brány, garážová vrata nebo kované oplocení. Součástí naší nabídky je kompletní sortiment příslušenství a doplňků. Zajišťujeme montáže, instalace a odborné poradenství. Jsme schopni realizovat i atypickou výrobu dle Vašich návrhů.

Jiří Minařík

Věnujeme se truhlářské výrobě kuchyní, vestavěného i sektorového nábytku na míru pro firmy i domácnosti. Používáme kvalitní materiály a dbáme na individuální domluvu s každým zákazníkem. Působíme v Kladně a přilehlém okolí.

VELROS s.r.o.

Nabízíme prodej a kompletní servis plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří. Zajišťujeme i dodávky a montáže garážových vrat, vnitřních a venkovních parapetů, nadokenních a předokenních rolet, sítí proti hmyzu a dalších doplňků.