• Detail firmy

Michal Chroust

Základní popis

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu nábytku.

Adresa

Hlavní 3
250 82 Tuklaty

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46376470
DIČ:  CZ6309021609
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu nábytku.

Kontaktní údaje

E-mail: chroust.brouk@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvichroust.cz

Kontaktní osoba

Michal Chroust - Majitel

Mobil: +420 603 462 181
Další firmy v oboru

Zakázkové truhlářství FMtech Milan Fišnar

Vyrábíme nábytek na míru včetně výrobků z masivu. Realizujeme bytové i komerční interiéry, zpracováváme umělý kámen, na zakázku Vám vyrobíme jakoukoliv kuchyňskou linku, vybavení do obývacího pokoje, dětského pokoje i ložnice. Vyrábíme koupelnový nábytek a úložné prostory na míru. Vaše spokojenost je naší prioritou.

BÖHM IVO

Specializujeme se na zámečnickou činnost. Věnujeme se renovacím pro památkáře, kovářským pracím na zakázku, stavebnímu zámečnictví a dalším. Vyrobíme pro Vás ploty, brány, schodiště, konstrukce, stoly a stolky z kovu a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům a přáním a objednanou zakázku provedeme od návrhu až po montáž.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.