• Detail firmy

Michal Červenka

Základní popis

Prodáváme písek, štěrk, okrasné kačírky různých velikostí a kvalitní zahradní zeminu s dovozem. Provádíme výkopy základových pasů, zemní a demoliční práce, terénní úpravy zahrad a pozemků na klíč. Autodoprava, kontejnery, výroba zahradní zeminy.

Adresa

Družstevní 770
250 90 Jirny

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43761232
  • Služby

Výrobky, činnosti

Štěrk

Kontaktní osoba

Michal Červenka - Majitel

Mobil: 603 255 770
WWW: www.a-cervenka.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

GASKO s. r. o.

Specializujeme se na výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací pomocí vlastních kapacit. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis na provedené práce.