• Detail firmy

Michal Černý

Základní popis

Provádíme zemní práce - výkopy, základy, přípojky sítí, bourání hydraulickým kladivem, demolice objektů. Zajistíme nákladní dopravu sklápěčem MAN + vlek a kontejnerovou dopravu, odvoz a likvidaci odpadů a jeřábnické práce. Dodáme Vám písek a štěrk.

Adresa

Drnek 1
273 77 Drnek

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67922848

Výrobky, činnosti

zemní práce

Kontaktní osoba

Michal Černý - Majitel

Mobil: 603 819 184
E-mail: kontejner@tiscali.cz
Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.

VOSA - MVS, s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce. Nabízíme rekonstrukce budov, zemní práce, sádrokartonářské práce, realizace fasádních systémů a mnoho dalšího. Zajišťujeme prodej stavebních materiálů.