• Detail firmy

Michal Calta

Základní popis

Naše společnost se věnuje provozováním autoservisu, autopůjčovny a odtahových služeb. Nabízíme i klempířské práce.

Adresa

Lhotka 15
267 28 Svinaře

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73819166
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 555 255
E-mail: info@autocalta.cz
WWW: www.autocalta.cz

Kontaktní osoba

Michal Calta - Majitel

Mobil: +420 773 555 255
Další firmy v oboru

P O H L Kladno spol.s r.o.

Naše společnost nabízí služby autoservisu. Zajišťujeme servis všech automobilových značek, včetně autobusů a nákladních vozidel. Dále nabízíme pneuservis, laserovou geometrii a karosářské práce. K vyhledávání závad používáme moderní diagnostické přístroje.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.