• Detail firmy

Michal Bucek

Základní popis

Odtahová a asistenční služba NONSTOP Semily.

Adresa

Na Vyhlídce 489
513 01 Podmoklice

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68256477
DIČ:  CZ7608173463

Výrobky, činnosti

Odtahová a asistenční služba

Vyproštění a odtah vozidel do 4t. Přeprava vozidel a strojů do 4t. Parkování poškozených vozidel. Asistenční služby NONSTOP.

Kontaktní osoba

Michal Bucek - Majitel

Mobil: +420 603 702 908
E-mail: michal@odtahovasluzba-semily.cz
Další firmy v oboru

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

AUTOIMPEX - PRETOL s.r.o.

Naše společnost nabízí odtahový, vyprošťovací a dopravní servis. Zajišťujeme odtahovou službu a nadměrnou dopravu, servis nákladních vozidel se specializací na vozidla MAN, prodej náhradních dílů na nákladní vozidla a vozidla značky BMW, opravy hliníkových nástaveb a karosérií a odstraňování následků dopravních nehod.

Tomáš Mahdalík - opravy stavebních strojů

Společnost byla založena v roce 2003. Poskytuje služby v oblasti oprav stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. Pracujeme způsobem, který minimalizuje časové zatížení a snažíme se vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení opravy při osobním jednání. Provádíme kompletní servis i pro náročné zákazníky. Snažíme se o ten nejlepší komfort, aby byly spokojeny obě strany.