• Detail firmy

Michal Brázdil

Základní popis

Internetový obchodní dům Krása a šarm - po tom touží každá žena :-) Nabízíme Vám: Šperky - převážně zdobené Swarovski,kvalitní výrobky z kůží exotických zvířat - dovezené z Thajska,dekorativní kosmetiku.

Adresa

Na Honech I č.p. 5538
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64411028

Výrobky, činnosti

Šperky - převážně zdobené Swarovski

Šperky - převážně zdobené Swarovski,kvalitní výrobky z kůží exotických zvířat - dovezené z Thajska,dekorativní kosmetiku.

Kontaktní údaje

E-mail: brazdil.michal@seznam.cz
WWW: necoprozeny.cz/

Kontaktní osoba

Michal Brázdil - Majitel

Telefon: +420 776 555 432
E-mail: brazdil.michal@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Gabriela Šedá

Již 30 let se věnujeme výrobě a prodeji šperků z drahých kamenů v zlaceném nebo stříbrném obecném kovu. Šperky vyrábíme ručně a každý náš výrobek je originál, šperky bez kamenů ani stejné série nevyrábíme. Provádíme galvanické lakování a vypalování, díky tomu jsou naše produkty bez niklu a neoxidují (nečernají). Ve stálé nabídce máme zhruba 2000 ks kvalitních šperků.

FP Garnet s. r. o.

Zabýváme se výrobou kvalitních a krásných šperků. V naší nabídce naleznete snubní prsteny, zásnubní prsteny, náušnice, náramky, náhrdelníky, přívěsky na náhrdelníky, manžetové knoflíčky, brože, křížky a další dle Vašich přání a požadavků.

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.