• Detail firmy

Michal Blažek

Základní popis

Psaní všemi deseti prsty je nezbytnou dovedností pro každého, kdo bere práci na počítači vážně. Zvládnutí této dovednosti zvýší efektivitu práce i umožní užít si více legrace při komunikaci s přáteli přes sociální sítě.

Adresa

Cetyně 53
262 31 Cetyně

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88190269
DIČ:  CZ8912041204
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kurz psaní všemi deseti.

Kontaktní údaje

E-mail: vsemadeseti@yahoo.com
WWW: www.michalblazek.cz

Kontaktní osoba

Michal Blažek, Bc. - Majitel

Mobil: +420 728 729 312
E-mail: vsemadeseti@yahoo.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.

Dana Vondrušková

Naše výtvarné studio je zaměřeno na ruční výrobu dekorací a dárkových předmětů z látky a papíru, textilních doplňků z merino vlny a hedvábí, originálních šperků, výrobků ze dřeva apod. Dále pořádáme různé workshopy a školení, kde Vás naučíme technikám patchworku, quiltingu, scrapbooku či barvení na hedvábí.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.