• Detail firmy

Michal Blažek

Základní popis

Provádíme truhlářské, tesařské, pokrývačské, klempířské práce. Opravy, úpravy, montáž střešních oken. Možnost kompletních dodávek materiálů, cenové nabídky, nákresy, smlouvy o dílo, individuální přístup, seriozní jednání. Zakázky od malých po stavbu.

Adresa

Poděbradská 794
289 12 Sadská

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73531090
DIČ:  CZ8103071504
Rok založení:  2004
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tesařství

Krovy, šalování schodů, zákl. desek, věnců, veškeré dřevěné konstrukce aj...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 643 948
E-mail: blazeksadska@seznam.cz

Kontaktní osoba

Michal Blažek - Majitel

Další firmy v oboru

STŘECHY NOLL

Činnost naší společnosti je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se na realizace plechových střech a rekonstrukce střech. Zajišťujeme ekologickou likvidaci eternitu a azbestu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme eurookna, vchodové a interiérové dveře, schody, schodiště, zábradlí, nábytek do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje, kuchyňské linky, vestavěné skříně a mnoho dalšího.