• Detail firmy

Michal Baloun

Základní popis

Návrhy a výroba propagačních materiálů a reklamních předmětů, zprostředkování pronájmu reklamních ploch. Nabízíme vizitky, letáky, plakáty a další.

Adresa

Ocelkova 658/24
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87455064

Výrobky, činnosti

Návrhy a výroba

propagačních materiálů a reklamních předmětů, zprostředkování pronájmu reklamních ploch. Nabízíme vizitky, letáky, plakáty a další.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 924 395
E-mail: info@lemitomedia.cz
WWW: www.lemitomedia.cz

Kontaktní osoba

Michal Baloun - Majitel

Další firmy v oboru

REMKO s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej a pronájem s následnou montáží klimatizačního a vzduchotechnického zařízení. Specializujeme se na oblast chlazení - klimatizační stroje, vytápění - topidla a čerpadla a vysoušení - odvlhčovače

OVERSPEED

Jsme agentura se zaměřením na auto-moto zábavu. Unikátní produkty, unikátní zážitky! V naší flotile naleznete ty nejlepší vozy současnosti: Ferrari 458 Italia Spider, Ferrari California, Lamborghini Huracán, Porsche 911 991 GTS, Maserati GranTurismo Sport, McLaren 570s a další.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.