• Detail firmy

Michal Baginský

Základní popis

Ubytovny v Praze jsou otevřeny celoročně a jsou vhodné pro jednotlivce, rodiny, studenty i zaměstnance firem, pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování.

Adresa

Na vrchách 504/14
104 00 Praha 10 - Uhříněves

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67377351
DIČ:  CZ8104010068

Výrobky, činnosti

Levné ubytovny v Praze.

Kontaktní údaje

E-mail: bginsky@tophostel.cz
WWW: www.ubytovny-v-praze.cz

Kontaktní osoba

Michal Baginský - Majitel

Mobil: +420 774 373 113
E-mail: bginsky@tophostel.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.