• Detail firmy

Michal Babuljak

Základní popis

Projekty rodinných domů a dalších staveb v regionech měst Náchod, Hronov, Broumov, Police nad Metují, Teplice nad Metují, Trutnov a apod. Staveb bytové, občanské, rekreační a průmyslové. Komplexní služby související s přípravou a realizací staveb.

Adresa

Hradební 85
550 01 Broumov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48619809
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  1
Roční obrat:  600000

Výrobky, činnosti

Projektová činnost

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 278 623
E-mail: info@projekting.net
E-mail: projekting@wo.cz
WWW: www.projekting.net

Kontaktní osoba

Michal Babuljak - Majitel

Telefon: +420 491 524 412
E-mail: info@projekting.net

Ing. arch. Jan Babuljak

Další firmy v oboru

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.