• Detail firmy

Michal Andrle

Základní popis

Zabýváme se výrobou nábytku a opravou starého. Vyrábíme různé druhy křesel, sedacích souprav, taburetů, postelí a dalších. Nabídka čalounických prací. Ze starého křesla uděláme nové. Nabídku lze prohlídnout na internetu a lze i zboží přímo zakoupit.

Adresa

Zemětice 59
334 52 Zemětice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64871746
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba postelí Plzeň

Výroba různých druhů postelí. Vše dle přání klienta. Vyrobíme postel s úložným prostorem i bez. Celo-čalouněné a nebo z masivu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 912 322
Mobil: +420 606 215 950
E-mail: calounictvi.andrle@seznam.cz
WWW: www.nabytekandrle.cz

Kontaktní osoba

Michal Andrle - Majitel

Další firmy v oboru

TRUHLÁŘSTVÍ Soukup & Burián

Specializací firmy je výroba kuchyní, vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Naše truhlárna Vám navrhne a zrealizuje designově propracovaný nábytek ve vysoké kvalitě. Veškeré Vaše požadavky s Vámi zkonzultujeme a uděláme vše proto, abychom splnili Vaše představy a sny o bydlení. Nabízíme rovněž návrhy s 3D zobrazením. Realizované zakázky naleznete ve fotogalerii na našich webových stránkách.

Truhářství Apolín

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme kuchyňské linky a nábytek - vestavěné skříně, ložnice, dětské a studentské pokoje, kancelářský a pracovní nábytek, včetně atypického nábytku. Pokládáme rovněž plovoucí podlahy. Při výrobě nábytku používáme různě druhy materiálů, s jejichž výběrem Vám samozřejmě rádi poradíme. Důraz klademe na kvalitu, spokojený zákazník je pro nás na prvním místě.

NEBE NÁBYTEK

Zabýváme se prodejem bytového, kancelářského a zahradního nábytku. Nabízíme široký sortiment od mnoha výrobců. Prodáváme obývací stěny, ložnice, kuchyňské linky, dětské pokoje - dětský nábytek, houpací křesla, rozkládací křesla, koupelnový nábytek a mnoho dalšího.