• Detail firmy

Michal Andrle

Základní popis

Ekologický podpalovač z dřevité vlny a parafínů. Široká nabídka balen. Použití: Krby, krbová kamna, krbové vložky, kachlová kamna, kotle a sporáky.

Adresa

Březovice 35
508 01 Hořice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86696491
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Podpalovač

Podpalovače z dřevité vlny a parafínu pro rozpálení krbu, kamen, sporáků, kotlů ...cca 60mm.

Kontaktní údaje

E-mail: podpalovac@zhoric.cz
WWW: www.podpalovac.zhoric.cz

Kontaktní osoba

Michal Andrle - Majitel

Mobil: +420 605 859 484
E-mail: podpalovac@zhoric.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Energy Partner s.r.o.

Společnost realizuje prodej, montáž a servis tepelných čerpadel IVT. Pronájem elektrocentrál a jejich instalace zálohy UPS. Rekonstrukce elektrorozvoden a měření elektrické energie. Servis, revize a provoz fotovoltaických elektráren.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.