• Detail firmy

Michaela Vodičková

Základní popis

Dodáme luxusní dárkové cukrovinky a kazety s alkoholem. Dovážíme belgické pralinky, marcipán Niederegger, nugát, čokoládu, bonboniéry Lindt, Milka, Haribo, Maxim´s, italské speciality a likéry Amaretto, Limoncello, Sambuca, exkluzivní paštiky.

Adresa

Perštejnská 13
184 00 Praha 8 - D. Chabry

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74350293

Výrobky, činnosti

cukrovinky a kazety s alkoholem

Dovážíme belgické pralinky, marcipán Niederegger, nugát, čokoládu, bonboniéry Lindt, Milka, Haribo, Maxim´s, italské speciality a likéry Amaretto

Kontaktní údaje

E-mail: info@cipollini.cz
WWW: www.darky-lahudky.cz

Kontaktní osoba

Michaela Vodičková - Majitel

Další firmy v oboru

EMDrinks

Zabýváme se velkoobchodním prodejem alkoholických i nealkoholických nápojů. Prodáváme rovněž exklusivní pastilky, extra virgin olivový olej a přírodní sirupy. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Cukrárna Pierot

Zabýváme se cukrářskou výrobou. Navštivte nás v naší cukrárně v Čakovicích a vyberte si z široké nabídky dortů, zákusků, chlebíčků či cukrovinek, pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Nabízíme i bezlepkové dorty a výrobky pro diabetiky. Prodáváme rovněž dárkové koše. Otevřeno máme denně od 9.00 - 18.00 hod. Těšíme se na Vás!