• Detail firmy

Michaela Pincová

Základní popis

Provozujeme fitness centrum s přístroji jako je Vacu Elite s INFRA, vibrační plošina, Bodyter, Roletik, Slender a Luxora.

Adresa

Nečova 848/29
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49392247

Výrobky, činnosti

Fitness centrum

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 509 955
E-mail: wellnesspink@seznam.cz
WWW: www.wellnesspink.cz

Kontaktní osoba

Michaela Pincová - Majitel

Mobil: +420 777 060 703
E-mail: miami2004@volny.cz
Další firmy v oboru

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!