• Detail firmy

Michaela Oubramová Radová

Základní popis

Nabídka školení, kreativních kurzů a seminářů. Pořádáme kulturní akce. Vyzdobíme, vyrobíme, připravíme věci na jakoukoliv akci.

Adresa

Myslkovice 170
391 16 Myslkovice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76479790

Výrobky, činnosti

Nabídka školení, kreativních kurzů a seminářů.

Nabídka školení, kreativních kurzů a seminářů. Pořádáme kulturní akce. Vyzdobíme, vyrobíme, připravíme věci na jakoukoliv akci.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 932 192
E-mail: centrumklenby@email.cz
WWW: www.centrumklenby.mypage.cz

Kontaktní osoba

Michaela Oubramová Radová - Majitel

Mobil: +420 603 448 023

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.

Ing. Jiří Strachota - BOZP

Nabízím školení BOZP pro zaměstnance i vedoucí pracovníky. Poskytuji komplexní služby na území celého Jihočeského kraje.