• Detail firmy

Michaela Novotná

Základní popis

Internetový obchod Styl-domu.cz nabízí do domu kvalitní osvětlení, svítidla, kuchyňské potřeby, nože, nádobí, sedací pytle, bytový textil nebo povlečení. Pro zahradu má v nabídce zahradní nářadí, venkovní svítidla, rostliny a jiné vybavení zahrady.

Adresa

Borotín 75
679 37 Borotín

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01542117

Výrobky, činnosti

Prodej vybavení pro dům a zahradu.

Kontaktní údaje

E-mail: informace@styl-domu.cz
WWW: www.styl-domu.cz

Kontaktní osoba

Michaela Novotná - Majitel

Mobil: +420 773 472 288
E-mail: informace@styl-domu.cz
Další firmy v oboru

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

NEWTON - LED Technology s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, distribuci a prodej LED systémů. V naší nabídce naleznete LED žárovky, trubice, tuby a mnoho dalšího. LED svítidla vyrábíme pro interiérové, veřejné nebo průmyslové využití.