• Detail firmy

Michaela Minaříková

Základní popis

Vedení účetnictví, zpracování mezd a daňových přiznání PO i FO. Provádění interního auditu a hledání rezerv. Poskytování účetního poradenství.

Adresa

Maxe Švabinského 2088/1,
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  19035977
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 883 062
Mobil: +420 603 232 422
E-mail: mischam@seznam.cz

Kontaktní osoba

Michaela Minaříková - Majitel

Mobil: +420 603 232 422
Další firmy v oboru

DEBIT-SET s.r.o.

Nabízíme vedení daňové evidence a kompletní zpracování účetnictví. Zajišťujeme vedení mzdové a personální agendy. Poskytujeme služby fyzickým a právnickým osobám nebo neziskovým organizacím.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

Ing. Richard Schuh

Naše rodinná firma, jako jedna z prvních akreditovaných daňových kanceláří v ČR, zajišťuje vedení účetnictví jednoduchého i podvojného, vedení mzdové agendy a daňové poradenství. Připravíme a vypracujeme daňová přiznání, zajistíme odklad podání daňových přiznání, poskytneme veškeré daňové a účetní konzultace. Součástí nabízených služeb je rovněž zastupování klientů v daňových záležitostech.