• Detail firmy

Michaela Knížková

Základní popis

Půjčovna a prodejna společenských šatů a dětských karnevalových kostýmů. Půjčovné šatů od 300,-Kč do 650,-Kč a kostýmů za 95,-Kč.

Adresa

Nová Ves 15
277 52 Nová Ves

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03507335
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Půjčovna společenských šatů

Půjčovna a prodejna společenských šatů a dětských karnevalových kostýmů. Prodejna punčochového zboží tradiční české značky ELITE Varnsdorf, bižuterie a dárkového zboží. Půjčovné šatů od 300,-Kč do 650,-Kč a kostýmů za 95,-Kč.

Kontaktní údaje

E-mail: knizkova.m@seznam.cz

Kontaktní osoba

Michaela Knížková - Majitel

Mobil: +420 724 736 567
E-mail: knizkova.m@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miroslav Navrátil

Zajišťujeme montáž, kompletní servis a pronájem kvalitních stavebních výtahů GEDA německé výroby, určených jak pro přepravu materiálu, tak i pro přepravu materiálu a osob. Stavební výtahy GEDA splňují náročné normy EU a jsou schváleny a certifikovány pro provoz v ČR. Využití nacházejí především na stavbách, při rekonstrukcích, opravách střech a fasád domů. Jejich předností je úspora času a peněz.

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.