• Detail firmy

Michaela Klobásková

Základní popis

Profesionální vlasová kosmetika a kadeřnické potřeby. Prodej značek Artego, Black, Schwarzkopf, Loreal, Wella, Gestil, Fox, Moser, Valera, Babyliss Pro, Kiepe, Witte.

Adresa

Baráky 1568
696 81 Bzenec

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75627272
Rok založení:  2003
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kadeřnické služby

- Eshop - prostředky pro péči o vlasy, styling, elektronika (fén, kulmy, atd...), kadeřnické pomůcky, profi chemie, kadeřnický nábytek.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 476 848
E-mail: marek@profivlasy.cz
WWW: www.profivlasy.cz

Kontaktní osoba

Michaela Klobásková - Jednatel

Mobil: +420 603 143 048
Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

MEUS s.r.o.

Specializujeme se na zaměstnávání kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníků do strojírenského odvětví. Pracovníky dle Vašeho zadání vyhledáme, zaměstnáme v pracovněprávním vztahu a vyšleme na Vámi určené pracoviště.

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.