• Detail firmy

Michaela Horáková

Základní popis

Tvorba originálních webových stránek na klíč, webdesignu, ilustrací, fotografií. Poskytujeme moderní řešení na míru, mobilní weby a aplikace.

Adresa

Makovského 1202/37,
163 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86624393
Rok založení:  2003

Výrobky, činnosti

oděvní a textilní design

design oděvů, módních a bytových doplňků, potisků, originální modely na zakázku, kolekce, reklamní modely, firemní oblečením návrhy pro výrobce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 184 534
E-mail: tilei@tilei.cz
WWW: www.tilei.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.

Jitka KELLEROVÁ

Specializuji se na šití dámských a pánských lněných oděvů na míru. Šiji rovněž lněné svatební šaty. Fotogalerii mé tvorby naleznete na níže uvedených webových stránkách.

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.