• Detail firmy

Michaela Drobná

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti mediálního a produkčního zabezpečení sportovních či společenských akcí, produkce, propagace a public relations.

Adresa

Na Návsi 68
281 63 Vyžlovka

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62570960

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb v oblasti mediálního a produkčního

Nabídka služeb v oblasti mediálního a produkčního zabezpečení sportovních či společenských akcí, produkce, propagace a public relations.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 302 036
E-mail: info@mdproduction.cz
WWW: www.mdproduction.cz

Kontaktní osoba

Michaela Drobná - Jednatel

Další firmy v oboru

Mgr. Jana Čermochová

Jsme manželský pár a svatební fotografii a videu se věnujeme 12 let. Zdokumentovali jsme ty nejkrásnější a nejemotivnější chvíle mnoha novomanželů. Nabízíme také zásnubní a předsvatební fotografie. Dokumentujeme sportovní události, rodinné oslavy, společenské a firemní akce v Čechách i na Moravě. Využijte naše bohaté zkušenosti, kreativitu a nadšení, i špičkovou profesionální techniku!

COLOGNIA PRESS a.s.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a obaly v kotoučích i v arších. Specializujeme se na grafické etikety, etikety bez tisku, bezpečnostní etikety, RFID etikety včetně reliéfního tisku, hologramů, ochranných prvků a personifikace.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.