• Detail firmy

Michaela Drobná

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti mediálního a produkčního zabezpečení sportovních či společenských akcí, produkce, propagace a public relations.

Adresa

Na Návsi 68
281 63 Vyžlovka

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62570960

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb v oblasti mediálního a produkčního

Nabídka služeb v oblasti mediálního a produkčního zabezpečení sportovních či společenských akcí, produkce, propagace a public relations.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 302 036
E-mail: info@mdproduction.cz
WWW: www.mdproduction.cz

Kontaktní osoba

Michaela Drobná - Jednatel

Další firmy v oboru

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!