• Detail firmy

Michael Tyrpekl - Hotel Praha

Základní popis

Nabídka ubytování pro firmy i jednotlivce, možnost nájmu sálu na akce. V objektu je k dispozici restaurace.

Adresa

Na Návsi 10
281 63 Vyžlovka

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13763563

Výrobky, činnosti

Nabídka ubytování pro firmy ,školení.

Nabídka ubytování pro firmy i jednotlivce, možnost nájmu sálu na akce. V objektu je k dispozici restaurace.

Kontaktní údaje

Mobil: 608 222 166
E-mail: michael.tyrpekl@tiscali.cz
WWW: www.hotelvyzlovka.xf.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.