• Detail firmy

Michael Trojtlar

Základní popis

Nabízím sklenářské práce, opracování plochého skla broušením a leštěním hran, řezání skla na míru, výrobu vitráží, rámování obrazů, akvária, terária, kalené bezpečnostní sklo, krbové sklo, sklo pod kamna, zrcadlové obklady,...

Adresa

Družstevní č.p. 905
539 73 Skuteč

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88087999

Výrobky, činnosti

sklenářské práce, opracování plochého skla

Kontaktní údaje

E-mail: sklo.vitraz@gmail.com
WWW: www.sklotr.cz

Kontaktní osoba

Michael Trojtlar, DiS. - Generální ředitel

Telefon: +420 777 957 676
E-mail: sklo.vitraz@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.

DE-Glass, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plochého stavebního skla. Naleznete u nás široký sortiment různých druhů izolačních skel, bezpečnostních skel, požárních skel, reflexních skel, skel vhodných pro celoskleněné fasády, skel do interiérů nebo zrcadel.

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.