• Detail firmy

Michael Skočil

Základní popis

Montáž, opravy, údržba a revize elektrických zařízení, průmyslových i bytových rozvodů a hromosvodů. Provádění elektroinstalací. Montáž zabezpečovacích zařízení. Zajišťujeme montáže domácích telefonů, videotelefonů a údržbu domovnického typu.

Adresa

Na Svahu 44
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72265302
DIČ:  CZ7008022197

Výrobky, činnosti

Montáž trezorů a zabezpečovacích zařízení.

Montáž, opravy, údržba a revize elektrických zařízení, průmyslových i bytových rozvodů a hromosvodů.

Kontaktní údaje

Telefon: 371 720 522
E-mail: info@skocilelektro.cz
WWW: www.skocilelektro.cz

Kontaktní osoba

Michael Skočil - Majitel

Mobil: 603 830 210
Další firmy v oboru

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.