• Detail firmy

Michael Kostelecký

Základní popis

Prodej, půjčovna a servis ručního a elektrického nářadí. Nabízíme elektrické,aku a motorové stroje, příslušenství k elektrickému nářadí a ruční nářadí

Adresa

Nezamyslova 660/3
128 00 Praha 2 - Nusle

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68890281

Výrobky, činnosti

Prodej, půjčovna a servis ručního a el. nářadí.

Prodej, půjčovna a servis ručního a elektrického nářadí. Nabízíme elektrické,aku a motorové stroje, příslušenství k elektrickému nářadí a ruční nářadí.

Kontaktní údaje

E-mail: info@naradi-kostelecky.cz
WWW: www.naradi-kostelecky.cz

Kontaktní osoba

Michael Kostelecký - Majitel

Mobil: +420 603 805 520

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

J+J Nájemníkovi s.r.o.

Naše společnost se specializuje na prodej potřeb pro lakýrnictví, autolakýrnictví a truhlářství. Prodáváme barvy, laky, ředidla, tmely, lazury, pasty, leštící prostředky, kotouče, brusivo a mnoho jiného. Provádíme tónování barev, k dispozici máme 18000 odstínů. Dále nabízíme železářské zboží, zahradnické potřeby, pracovní nářadí a ochranné pracovní pomůcky.

GRUMANT s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment nástrojů pro třískové obrábění. Připravíme technologická řešení podle Vašich přání a zajistíme plnou podporu celého cyklu obrábění. Navštivte nás na www.grumant.cz. Snížíme vaše náklady až o 30%.

AKTIA INTERNATIONAL a.s.

Prodáváme, montujeme i opravujeme průmyslové chlazení, klimatizaci, autoklimatizaci, chladírenské nářadí, chladničky, mrazničky, chladící pulty, chladicí vitríny, chladicí boxy, výrobníky ledu a sody nebo tepelná čerpadla. Zajišťujeme prodej izolací Aeroflex.