• Detail firmy

Michael Konvičný,

Základní popis

Výroba a prodej razítek, kancelářských potřeb. Provoz fotosběrny. Příprava a tisk letáků a brožur. Laminování, tepelná vazba, tvorba www stránek.

Adresa

Žižkova 281
683 23 Ivanovice na Hané

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11493836

Výrobky, činnosti

Reklamní potisk a balení

Výroba a prodej razítek, kancelářských potřeb. Provoz fotosběrny. Příprava a tisk letáků a brožur. Laminování, tepelná vazba, tvorba www stránek.

Kontaktní osoba

Michal Konvičný - Majitel

Telefon: +420 517 342 356
Mobil: +420 603 712 424
E-mail: medium-vyskov@centrum.cz
WWW: www.medium-vyskov.ic.cz
Další firmy v oboru

Ing. Aleš Svoboda - TOPmedia

Specializujeme se na dodávky audiovizuální a prezentační techniky. Dodáváme projektory, plátna, interaktivní a prezentační tabule včetně příslušenství, výukové a prezentační tablety a vysoce kvalitní ozvučení zasedacích místností, sálů, poslucháren či učeben. Kompletní nabídku audiovizuální a prezentační techniky naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás!

BD - TOVA, s.r.o.

Hlavním sortimentem naší společnosti jsou dekorace pro různé sezóny, dárkové předměty, vatové tvary, skládačky pro děti a řada dalších produktů pro kreativní tvoření. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu.

Libor Gregorovič - vůně interiéru FrePro

Specializujeme se na prodej profesionálních vůní do interiérů FrePro. V nabídce máme různé interiérové vůně, vůně na WC, aromatická sítka do pisoárů, osvěžovače vzduchu a další. Zaměřujeme se také na vůně do kanceláří nebo do bytu. Nabízíme programovatelné osvěžovače vzduchu, vůně do osvěžovače vzduchu, vonné sítko do pisoáru a další.