• Detail firmy

Michael Hudetz

Základní popis

Internetový prodej a velkoobchod květináčů a truhlíků. Nabízíme mrazuvzdorné plastové květináče na bylinky, na orchideje,zahradní až do průměru 120 cm

Adresa

Malé náměstí 303
561 69 Králíky

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68241275

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní prodej květináčů a truhlíků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 465 618 385
Mobil: +420 777 243 902
E-mail: hudetz@hudetz.cz
WWW: www.hudetz.cz

Kontaktní osoba

Michael Hudetz - Majitel

Mobil: +420 608 830 920

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Internas Sp. z o.o.

Jsme spolehlivým obchodním partnerem pro tisíce zákazníků, kteří nám věřit. Nepřetržitě a vášnivě působíme tak dlouho, dokud naše zákazníky jsou pro nás nejdůležitější. Máme vlastní vozový park a dobré smlouvy s dopravními společnostmi. Níže jsou uvedeny 20 000 dostupné ze skladu zboží. Pracujeme s velmi mnoha výrobců. Tyto velké i malé místní.

KVĚTINY A DÁRKY

Již více než 14 let provádíme kompletní květinovou výzdobu firem, reprezentačních prostor, hotelů a bytů. Dále nabízíme vazbu květin pro různé příležitosti a také květinový svatební servis. Máme eshop i kamennou prodejnu a zboží přivezeme až k Vám.

Lenka Horňáková

Zhotovíme vazbu květin dle Vašich přání a požadavků, aranžujeme květiny pro ženy, pro muže i pro děti. Vytváříme květinové dekorace na stůl, dveře i dekorace celých interiérů. Nabízíme široký výběr hrnkových květin, smuteční a svatební kytice. V nabídce máme i sezónní zboží - adventní věnce, vánoční a velikonoční výzdobu. Zabalíme dárky a dárkové koše a nově Vám květiny i dovezeme.