• Detail firmy

MICHAEL HOTELS PRAGUE s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje ubytování ve 4 hvězdičkových hotelech v Praze, kde dále nabízí pronájem konferenčních prostor a možnost pořádání svateb s obřadem. Farma Michael nabízí prostory pro konference, školení a jiné firemní akce i svatby nedaleko Prahy

Adresa

Záběhlická 35/133
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28394356
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

ubytování ve 4 hvězdičkových hotelech v Praze, kde dále nabízí pronájem konferenčních prostor .Prostory pro konference, školení a fa akce

Kontaktní údaje

Telefon: 271 750 625
Fax: 271 750 624
E-mail: reservation@michaeltravel.cz
WWW: www.michaelhotels.cz/

Kontaktní osoba

Karel Ryška - Jednatel

Jaroslav Roubíček

Mobil: 602 392 159

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.