• Detail firmy

Michael Fišer

Základní popis

Zpracování fotografií digitálních i z negativů. Nabídka velkoformátového tisku a komplexních fotografických prací. Prodej fotoaparátů a příslušenství.

Adresa

Mariánská 105
342 01 Sušice III

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12485934
DIČ:  135-6209021203
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  3000000

Výrobky, činnosti

Foto tisk, barevný

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 528 835
E-mail: fotofiser@susice.cz
WWW: www.fotofiser.cz
Další firmy v oboru

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.