• Detail firmy

MIBACH TOOLS s.r.o.

Základní popis

Prodej nástrojů, nářadí, brusiv a vybavení výrobních dílen. Prodej a kompletace výpočetní techniky. Prodej mobilní a navigační techniky. Zprostředkování reklamní činnosti, reklamní předměty, velkoformátový i maloformátový tisk.

Adresa

Bílovec-Bravinné 83
743 01 Bílovec

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28599071
DIČ:  CZ28599071
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Vybavení výrobních dílen

nástroje, nářadí, brusiva

Kontaktní údaje

Fax: +420 556 411 193
E-mail: mikus@mibach-tools.cz
WWW: www.mibach-tools.cz

Kontaktní osoba

Martin Mikuš - Jednatel

Mobil: +420 723 208 101

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.