• Detail firmy

MIBA Real, s.r.o.

Základní popis

Správa a údržba nemovitostí. Prodej a pronájem kanceláří, komerčních prostor, obchodů, pozemků a skladů, oceňování, správa a leasing nemovitostí.

Adresa

Lednická 17
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27655199

Výrobky, činnosti

Správa a údržba nemovitostí.

Kontaktní údaje

E-mail: Miba-poptavame@email.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Šebesta - Manažer projektu

Mobil: +420 774 853 105
E-mail: Miba-poptavame@email.cz

Ing. arch. Milan Baše - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.