• Detail firmy

MIBA Real, s.r.o.

Základní popis

Správa a údržba nemovitostí. Prodej a pronájem kanceláří, komerčních prostor, obchodů, pozemků a skladů, oceňování, správa a leasing nemovitostí.

Adresa

Lednická 17
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27655199

Výrobky, činnosti

Správa a údržba nemovitostí.

Kontaktní údaje

E-mail: Miba-poptavame@email.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Šebesta - Manažer projektu

Mobil: +420 774 853 105
E-mail: Miba-poptavame@email.cz

Ing. arch. Milan Baše - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.