• Detail firmy

MIANMONT s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá výrobou kovového spotřebního zboží, povrchovou úpravou a svařováním kovů a dalších materiálů, balicími činnostmi.

Adresa

Družstevní 294
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27833003
Rok založení:  2008
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba kovového spotřebního zboží, povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů, balicí činnosti.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 122 090
E-mail: michele5@centrum.sk

Kontaktní osoba

Michal Chvaščák - Jednatel

Další firmy v oboru

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.