• Detail firmy

Jan Šálek

Základní popis

Firma se specializuje na plastová okna a dveře. Prodáváme a montujeme plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře, střešní okna VELUX. Plastová okna jsou z profilového systému Veka. Součástí nabídky jsou dveřní výplně, vnitřní a venkovní parapety,

Adresa

Ravennská 322
109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87028638

Výrobky, činnosti

Prodáváme a montujeme plastová okna a dveře,

Kontaktní údaje

E-mail: info@miamont.cz
WWW: www.miamont.cz

Kontaktní osoba

Jan Šálek - Majitel, Jednatel

Mobil: +420 606 276 785
Další firmy v oboru

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

Markéta Šímová

Nabízíme veškeré sklenářské práce, rámování a paspartování obrazů. Provádíme řezání skla na míru, fazetování, broušení vrtání otvorů, pískování či výřezy vodním paprskem. Dodáváme izolační dvojskla, bezpečnostní skla, barevná obkladová skla, pískovaná skla, zrcadla, celoskleněné dveře, akvária, terária a mnoho dalšího. Zajišťujeme zasklívání oken, dveří a výloh přímo u Vás.