• Detail firmy

MH - Stavby, s.r.o.

Základní popis

zateplování budov kontaktním zateplovacím systémem. Provádíme rekonstrukce střešních plášťů, výměny oken, opravy balkónů a lodžií.

Adresa

V poli 904/16
700 30 Ostrava - Zábřeh

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27776506

Výrobky, činnosti

zateplování budov

zateplování budov kontaktním zateplovacím systémem. Provádíme rekonstrukce střešních plášťů, výměny oken, opravy balkónů a lodžií.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 663 631
E-mail: info@mhstavby.cz
WWW: www.mhstavby.cz

Kontaktní osoba

Daniel Ing. Martišovský - Jednatel

Mobil: 739 663 631
Další firmy v oboru

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.