• Detail firmy

MH Pojizerská, spol. s r.o.

Základní popis

Stavební firma realizuje stavby průmyslových a zemědělských objektů, stavby rodinných domů a stavby na občanskou vybavenost, prioritou je spokojený zákazník.

Adresa

Masarykovo náměstí 240
295 01 Mnichovo Hradiště

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27865746

Výrobky, činnosti

Stavební firma realizuje stavby průmyslových a zem

Stavební firma realizuje stavby průmyslových a zemědělských objektů, stavby rodinných domů a stavby na občanskou vybavenost, prioritou je spokojený zá

Kontaktní údaje

Telefon: 326 771 107
E-mail: info@mhpojizerska.cz
WWW: www.mhpojizerska.cz

Kontaktní osoba

Petr Hajzler - Jednatel

Mobil: 602 436 381
Další firmy v oboru

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

Viktor Adamec

Hlavním zaměřením firmy jsou malířské, natěračské a stavební práce. Zajišťujeme rekonstrukce interiérů. Realizujeme rovněž půdní vestavby.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.