• Detail firmy

Mgr. Zuzana Svobodová

Základní popis

Nabízíme jazykové kurzy pro veřejnost, individuální a párovou výuku i řešení jazykového vzdělání pro firmy. Poskytujeme vzdělávací kurzy osobního rozvoje a finanční gramotnosti i jednorázové tematicky zaměřené vzdělávací přednášky.

Adresa

Dobročovice č.p. 105
250 82 Dobročovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66472474

Výrobky, činnosti

Vzdělávací kurzy

Kontaktní údaje

E-mail: info@ludea.cz
WWW: www.ludea.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Zuzana Svobodová - Majitel

Telefon: 607 874 919
E-mail: info@ludea.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

Ivana Vocílková

Nabízíme výuku a výcvik všech skupin pro získání řidičského oprávnění. V naší autoškole můžete získat řidičský průkaz na motocykly, osobní automobily, nákladní automobily, autobusy, traktory nebo vysokozdvižné vozíky. Zajišťujeme také profesní školení a kondiční jízdy.

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.