• Detail firmy

Mgr. Zuzana Pohlová

Základní popis

Rekreační pobyty, ubytování ve 2-4 lůžkovém apartmánu, možnost masáží, prodej domácího medu, internet zdarma, venkovní posezení s ohništěm.

Adresa

S. K. Neumanna 4167/7
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01914987

Výrobky, činnosti

Ubytování

Rekreační pobyty, ubytování ve 2-4 lůžkovém apartmánu, možnost masáží, prodej domácího medu, internet zdarma, venkovní posezení s ohništěm. Klidné prostředí nedaleko okresního města blízko Orlických hor.

Kontaktní údaje

E-mail: Zuzana.Pohlova@seznam.cz
WWW: mezisady.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Zuzana Pohlová - Majitel

Mobil: +420 605 018 256
E-mail: Zuzana.Pohlova@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.