• Detail firmy

Mgr. Zdeňka Langerová

Základní popis

Nabízíme zahradnické služby - návrhy a realizace zahrad, zahradní jezírka, závlahové systémy, skalky. Zakládáme biokoridory - rekultivace. Údržba zeleně, trávníky a travní koberce, prořez a kácení stromů. Zahrady na klíč.

Adresa

Koperníkova 917/20
301 00 Plzeň 3 - Jižní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67892221
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby návrhy a realizace zahrad

Nabízíme zahradnické služby - zahradní jezírka, závlahové systémy, skalky. Zakládáme biokoridory - rekultivace.

Kontaktní údaje

Telefon: 377 327 177
Mobil: 604 207 933
E-mail: zdenka.langerova@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Zdeňka Mgr.Langerová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARBO - zahradnictví s.r.o.

Zabýváme se zakládáním nových zahrad, rekonstrukcí starých zahrad, výsadbou uličních stromořadí, sídlištní zeleně. Provádíme kompletní realizaci zahrad a parků, sadové a vegetační úpravy nebo zakládání trávníků a skalek. Pěstujeme a prodáváme anglické růže a mnoho dalších rostlin a dřevin.

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - HALAJOVÁ BLANKA

Specializujeme se na návrhy a realizace okrasných zahrad. Nabízíme kompletní zahradnické služby. Zajišťujeme prodej okrasných rostlin a dřevin, výstavbu plotů a zídek a v neposlední řadě poskytujeme odborné poradenství.

Dekorace ze sušených rostlin - Helena Knězová

Věnuji se pěstování a produkci sušených rostlin, z kterých zhotovuji dekorační vazby a výzdoby interiérů. Nezpracovaný materiál prodávám ve velkoskladech. Dekorace z mé produkce naleznete ve vybraných obchodech, na výstavách a řemeslných trzích, pod označením "Šumava originální produkt". V době dušiček a adventu nabízím originální chvojové vazby. Kompletní nabídku naleznete na www stránkách firmy.