• Detail firmy

Mgr. Vít Veselý

Základní popis

Zajišťujeme programy prožitkové výchovy pro týmový rozvoj, manažerské kurzy v přírodě, firemní akce, sportovní, zábavné a dětské dny.

Adresa

Na štěpnici 1642/45
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66529875

Výrobky, činnosti

Sportovní zařízení a areály

Zajišťujeme programy prožitkové výchovy pro týmový rozvoj, manažerské kurzy v přírodě, firemní akce, sportovní, zábavné a dětské dny.

Kontaktní údaje

E-mail: info@outdooraktivity.cz

Kontaktní osoba

Vít Mgr.Veselý - Majitel

Telefon: +420 286 884 312
Mobil: +420 777 654 799
E-mail: info@outdooraktivity.cz
WWW: www.outdooraktivity.cz
Další firmy v oboru

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.