• Detail firmy

Mgr. Veronika Motlová

Základní popis

Naším cílem je poradit a pomoci studentům a absolventům škol, Vám, kteří hledáte uplatnění a nemáte žádné předchozí zkušenosti s tím, jak se ucházet o pracovní místo. Přinášíme praktické rady a tipy, jak se orientovat na trhu práce a uspět

Adresa

Karlická 1492
252 28 Černošice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87983451
DIČ:  CZ7861265995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Semináře a kurzy

Kontaktní údaje

E-mail: poradna@rozvoj-kariery.cz
WWW: www.rozvoj-kariery.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Veronika Motlová

Telefon: +420 724 210 222
E-mail: poradna@rozvoj-kariery.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dotace Snadno spol. s r.o.

Kompletní zařizování dotací, technické podklady k žádostem o dotace, vyplňování žádostí v systému MS2014+, dotační management, výběrová řízení, technické a autorské dozory.

PLASCOL s.r.o.

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem dezinfekčních prostředků a poradenstvím v oblasti dezinfekce, včetně vypracování dezinfekčních plánů. Dále máme v nabídce aplikační pomůcky k dezinfekčním prostředkům.

STAVIS KLADNO s.r.o.

Projekční a inženýrskou činností se naše společnost zabývá již od roku 1995. Zajišťujeme stavební povolení, územní rozhodnutí, výběr dodavatele stavby, kolaudaci staveb. Součástí poskytovaných služeb je stavební dozor, technický dozor investora a koordinace BOZP. Jsme držitelem Certifikátu systému managementu jakosti pro projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě s normou ČSN EN ISO 9001:2001.