• Detail firmy

Mgr. Věra Šlechtová

Základní popis

Nabídka restaurování kachlových kamen, drobné keramiky a porcelánu, figurálních uměleckořemeslných předmětů, lidových podmaleb na skle.

Adresa

Koterov, Na Průtahu 300/3
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64375463
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka restaurování kachlových kamen,

- drobné keramiky a porcelánu, figurálních uměleckořemeslných předmětů, lidových podmaleb na skle.

Kontaktní osoba

Mgr. Věra Šlechtová - Majitel

Telefon: 377 442 093
E-mail: vera.slechtova@email.cz
Další firmy v oboru

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o.

Činnost naší firmy, působící v Plzni, je zaměřena na rekonstrukce koupelen a bytových jader. Dále poskytujeme služby v oblasti topení - voda - plyn - kanalizace - odpady. Zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce. Jsme malou firmou, která si zakládá na profesionalitě a spokojenosti svých zákazníků. Obraťte se na nás a my už se postaráme o to, aby Vaše domácnost byla plně funkční.

Stavebniny PE + PE s.r.o.

Naše společnost nabízí k prodeji stavební materiál, stavebniny a staviva. Materiál nabízíme pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Zajišťujeme prodej kamenů a drtě, klempířských a kanalizačních prvků, zámkové dlažby, písků, štěrku, sádrokartonu a dalších. Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme Vám kompletní zajištění stavebního materiálu až na dané místo.