• Detail firmy

Mgr. Vendulka Bervicová

Základní popis

Nabízím běžné, odborné i soudní překlady a tlumočení z angličtiny do češtiny a z češtiny do angličtiny. Specializuji se na právní texty, řízení jakosti, obchodní korespondenci, cestovní ruch, manuály.

Adresa

Skalky 1548
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73265713
DIČ:  CZ7856270433

Výrobky, činnosti

Nabízím překlady a tlumočení

Nabízím překlady a tlumočení z angličtiny do češtiny a z češtiny do angličtiny. Specializuji se na právní texty, řízení jakosti, obchodní korespondenc

Kontaktní osoba

Mgr. Vendulka Bervicová - Majitel

Telefon: 604 628 304
E-mail: Vendulka.Bervicova@seznam.cz
Další firmy v oboru

ZAPE SERVIS, s.r.o.

Nabízíme kompletní prodej techniky pro práce ve výškách. Zajišťujeme i servis techniky pro práci ve výškách. Poskytujeme školení uživatelů a roční periodické prohlídky.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

Ing. Petr Holub

Provádíme revize zdvihacích zařízení a prohlídky ocelových konstrukcí. Zajišťujeme školení obsluhy zdvihacích zařízení, zpracování analýz rizik, zvláštní posouzení zdvihacích zařízení. Poskytujeme poradenství v oblasti strojírenství, hutnictví, energetiky, stavebnictví či architektury.