• Detail firmy

Mgr. Štěpánka Červenková

Základní popis

Pořádám kurzy angličtiny pro skupiny i jednotlivce. Výuku připravuji na klíč podle individuálních potřeb každého klienta.

Adresa

30. dubna 559/13
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63331977

Výrobky, činnosti

Vzdělávání

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 695 693
E-mail: StepankaCervenkova@Seznam.cz
WWW: www.anglickyostrava.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Štěpánka Červenková

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

Ing. Petr Holub

Provádíme revize zdvihacích zařízení a prohlídky ocelových konstrukcí. Zajišťujeme školení obsluhy zdvihacích zařízení, zpracování analýz rizik, zvláštní posouzení zdvihacích zařízení. Poskytujeme poradenství v oblasti strojírenství, hutnictví, energetiky, stavebnictví či architektury.

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.