• Detail firmy

Mgr. Stanislav Opluštil

Základní popis

Průmyslové inženýrství a ergonomie.

Adresa

Lidická 749/3
789 85 Mohelnice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75588293

Výrobky, činnosti

Ergonomie, hygiena práce a BOZP včetně PO

Ergonomie pracovišť (včetně simulací v Technomatix Jacku) a pomoc s předcházením chorob z povolání, kategorizace prací, ergonomický screening, Pomoc při jednání s hygienou. Školení. Kompletní služby BOZP a PO včetně soudního znalství a posudků.

Kontaktní údaje

E-mail: ergonomie@email.cz
WWW: www.priner.wbs.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Stanislav Opluštil - Majitel

Mobil: +420 722 419 403
E-mail: ergonomie@email.cz
Další firmy v oboru

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.